Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vznik klanu

Klan KCH vznikl z popudu několika velice aktivních hráčů jako odnož klanu Otaku. Původně z podklanu se stal nynější plně funkční a celkem ambiciózní klan.

proč KCH

protože Jára Cimrman  a konkrétně divadelní hra Afrika

Slovník jazyka Babaru

Nějaké cíle a ambice ?

Poskytnout pevné zázemí svým hráčům.

Získat Clan Hall a Hrad

Co požadujeme od hráčů?

aktivitu (alespoň jednou týdně být ingame )

nesobeckost

keye A+ do cwh

respektovat GM/admin tým a pravidla serveru na němž hrajeme

férovost vůči všem ostatním hráčům na serveru

komunikaci s ostatními a s vedením klanu

slušnost v chatu a na kecálcích

ochotu spolupracovat

seedování

spoilování (pokud máte spoila)

Majetky

Clan Halla Emerald v Gludin Village

zevrubně o L2

Lineage II je korejská MMORPG hra od společnosti NCSoft, které je určeno zejména pro bojovně naladěné vyznavače MMORPG žánru. Základem hry je získávání zkušeností (zabíjením příšer, nejlépe v partě), klanové bitvy, většinou v podobě dobývání hradu, či pevnosti. Podobných bitev se může účastnit opravdu velké množství hráčů mnoha ras a povolání, které jsou ve hře pro každého k dispozici. Každý z hráčů si navíc může svoji postavu obléct a vzhledově upravit tak, aby reflektovala jeho osobnost a učinila jeho avatara unikátní postavou herního světa. Stejně komplexní jsou i možnosti sociální interakce a vývoje postavy a jejich schopností a dovedností. Ovládání hry je prakticky kompletně uzpůsobeno pro používání myši, což je nesmírně intuitivní a jednoduché.

 

Něco málo z historie klanu

 

Klan KCH začínal na serveru VGOS asi v roce 2006, jako odnož a support klanu Otaku. Časem se vypracoval na jeden z aktivnejších klanů na serveru. Dobili jsem hrad Schutgart a měli jsme clan hall v Gludin village. Porozpadu komunity na VGOSu jsme se přesunuli na Hellforge.

Před wipem na Hellfroge sme vlastnili hrad Dion a clan hall v Gludiu. Po wipu další érá Hellforge bylo jen trápení.

Pak přišla éra Coexistens. Tam sme získlai CH v Dionu a Dinský hrad. Poté přišlo sloučení s klanem Umbrella což byl dobrý tah. Výborná parta lidí se kterou sme zažili spoustu srandy. No a pak opět wipe.

Nyní nás najdete na serveru CZG Bad Company Interlude 8x. Zde sme se zformovali jen jako uzavřená skupina starých známých bez větších cílů. Bohužel nám to tu zas začíná upadat a i když CZG se řídí nowipe politikou máme strach, že ho wipnou. Také koketujem s myšlenkou začít aktivní nábor farmářů co radi PvE a pořádně si to užít. Takže nám CZG opravdu wiply.

Nyní se KCH nachází na nejstarším CZ/SK serveru GamePark (bývalej DKtech). Poněkud jsme se obrodily a rozšířili naše řady o nové fajn lidičky (Nákor, Ungwe), kteří jsou aktivitou i zkušenostmi pro KCH velkým přínosem. Na GameParku je rate 2x takže sme se po 3 měsících hraní proplazili 2. přestupákem a začlo léto takže klan hraní momentálně stagnuje. Každopádně se s příchodem 2 nových hráčů zažilo spousty akcí - rifty, RB, PvP. Momentálně čekáme jak se vyvine situace na GP. Mělo by se přecházet na vyší kroniku (Freya nebo GF). Otázkou,ale zůstává zda s wipe nebo bez wipe. Došlo ke změnám vedení serveru a snad bude do konce srpna 2011 jasno. Nyní se ingame vyskytujeme pouze po předchozí domluvě za účelem kolektivních akcí. Na sólo hraní nikdo nemá moc náladu.

24.9.2011 byla na GameParku spuštěna Gracia Final. S chutí jsme se pustily do hraní. Bohužel nové CL Nákor měl dost svých starostí v realu takže sme prošvihli aukce o dobré CH a vydražili sme aspoň CH v Gludin Village. S příchodem nové kroniky L2 a dynamickými rate a vidinou nowipe politiky alespoň na 2 roky se vrtátily staří dobří hráči Riksha a Lukáš. Do hraní jsme se pustily s takovu vervou až jsme naznali, že můžeme poskytnout dobrou základnu novým členům a na Mikuláše 2011 byl po personálních úpravách v klanu záhájen aktivní nábor nových hráčů. Momentálně je CL Mářa a k ruce má 2 velice aktivní zástupce Ungweho a Lukáška. Máme teď spoustu chuti hrát a máme taky slušné ambice.

30.12.2011 takže před novým rokem jsme s KCH přešli pod křídla dlouhodobě působícího klanu na GP. Jedná se o top farmer klan Soldier of Fortune z ally Riders - je to nejstarší ally působící na GP úplně od začátku tedy DK techu. Toto opatření vzniklo z důvodu nemožnosti sehnat nové aktiv a slušné hráče či nějakou schopnou ally. Příčinou bylo spuštění ofku L2 na free to play. Již jednou v minulosti se nám tento krok oplatil. KCH zůstává jako pet klan s CH a uvidíme co bude a co přinese čas.